| Sara181025 a întrebat:

Buna, am 12 ani si as vrea sa citesc o carte care nu se afla in lectura obligatorie pentru scoala. Imi place genul Fantasy. Ce mi-ati recomanda?

Răspuns Câştigător
| TheLifeIsGood a răspuns:

Buna!,,Stapanul inelelor'' e o carte foarte draguta, imi place mult. De asemenea,,, Harry Potter'' si,, Miss Peregrine'' sunt carti foarte frumoase. Aceste trei carti sunt preferatele mele si cred ca ti-ar placea. Daca nu, nu e nimic, poti gasi si pe internet topul celor mai frumoase carti Fantasy, sau ceva de genul asa. Spor la citit!

3 răspunsuri:
| FanulMeu a răspuns:

Stapanul inelelor daca nu le-ai citit sau harry poter, acestea sunt cartile care mi-au placut la nebunie in copilarie

| Kiwibibilă a răspuns:

Portretul lui Dorian Grey e genială.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! incearca sa descarci aplicatia Wattpad! aceasta aplicatie te ajuta sa scrii carti dar si sa citesti! acolo vei gasi la categoria Fantasy orice carte vrei tu si intr-un numar deosebit de generos! Spor la citit! Meriti"a doua sansa"