| GabyB94 a întrebat:

Ce carte sa citesc peste vara? Imi place fantasy si aventura, dar ce am mai vazut in librarii mi s-a parut slab.

Răspuns Câştigător
| VictorFagarrr a răspuns:

Pai cateva carti pe care le-am citit eu :
- fablehaven de brandon mull
-Stapanul dinozaurilor de Justin Richards
- Codul haosului de Justin Richards
- Copii lampi fermecate
- Ochiul lumii ( trebuie sa ai peste 18 ani )
- Stapanul viselor
La gen fantasy intra si povestea asta:
http://eusuntlegenda.blogspot.ro/

| GabyB94 explică (pentru VictorFagarrr):

Ok, Victor. O sa caut ceva din lista asta.

5 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Citeste toate cartile cu HarryPotter sau cu The Vampire Diaries happy

| GabyB94 explică (pentru ReusxD):

Hai ma! Harry Potter ii de copii si Vampire Diaries ii de fete. Plus ca is chestii vechi din librarii. Altceva?

| droid96 a răspuns:

Incearca Jocurile Foamei de Suzzane Collins

P.S. Nu stiu de ce spui ca Harry Potter e de copii. Is foarte faine (ma rog, poate te referi la primele carti din serie, unde niste tanci de 10 ani se bat singuri cu Bau-Bau[mie mi-au placut si asteabig grin]; dar celelalte, in care eroii au mai crescut, o sa-ti placa (ziceai ca-ti place fantasy-ul)

| Gabriel643 a răspuns:

Iti recomand 1001 de nopti sau jurnalul unui pusti, sau singur pe lume.