| LaraMaya a întrebat:

Am gasit mai de mult un sait in care era intrebarea De ce citim? Si mi sa resetat leptopul si de atunci nu mai gasec saitu ala...era ceva de genu :
In timp ce citesti o carte, o lume, un univers cu totul nou de deschide in mintea ta.Te inrodeste si te fascineava...
Sper ca titi la ce ma refer.
:*Va dau Funda :*

7 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna. Te sfatuiesc sa inveti sa scrii corect din punct de vedere gramatical, nu e normal ca din 6-7 randuri sa ai atatea greseli. Succes

| LaraMaya explică (pentru AllinaDaniella):

Mda...bine..inainte sa jignesti pe cineva punete tu in locul acelei persoane. Si uou! Am catev greseli de scriete! Hai sa-mi tie cineva minile pentru ca am gresit.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru LaraMaya):

Scuze, chiar nu inteleg ce vrei sa spui, imi e greu sa descifrez.
P.S: nu te-am jignit.

| LaraMaya explică (pentru AllinaDaniella):

Pai daca nu intelegi asta e.Treci peste postarea mea si iti vezi te treba.

| AllinaDaniella a răspuns (pentru LaraMaya):

Ok, o sa-mi vad "te treba" laughing

| TorokDiana a răspuns:

Pentru ca acel site s-a sters.