| mikafrumi2234 a întrebat:

Buna ...Am o intrebare acum o saptamana am terminat cele doua volume din "Elevul Dima dintr.a saptea" mi s.a parut o carte minunata cum am atinso si am citit prima pagina nu am mai putut sa o las din mana, pana nu am terminat.o. Acum vreau sa stiu daca are doar doua volume sau daca are mai multe >: happy

Mersi happy

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Are doar 2 volume

2 răspunsuri:
| Bogdan_Ficiu_1999 a răspuns:

Are doar doua volumewinking

| bogdan72 a răspuns:

A mea e intr-un singur volum (de vreo 500 de pagini). In orice caz, am detestat acel roman. Inca o fac...