| bunacfmama a întrebat:

Buna! as avea nevoie de un scurt discurs pentru ultimul clopotel la cls a8a in care sa spun ceva despre invatatoarea din 1-4

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Părerea mea e că in speech-ul tău (dacă o fi) nu-și are loc invățătoarea - despre ea ai vorbit la finalul clasei a 4 a deci ancorează-te in PREZENT

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Iar tu îți imaginezi că toți am avut aceeași învățătoare ca tine sau că toți o cunoaștem pe învățătoarea ta ca să ne putem da cu părerea?