| AlexutzZza a întrebat:

Am si eu nevoie de un scurt discurs pentru ultimul clopotel ( termin clasa a 8 a ). Care aveti idei? Dau vot + funda.

Răspuns Câştigător
| ilika a răspuns:

Nu iti voi scrie tot discursul acum dar iti voi da idei: poti sa spui de exemplu ca, cand ai auzit clopotelul pentru ultima data vroiai intrul fel sa nu se mai termine, sa sune lung si armonios pentru e eternitate, si oricum, thu il vei pastra in sufletul tau tot timpul ca un ecou al copilariei, ca un simbol al claselor gimnmaziale. este un pic cam sentimental dar profesorii se induioseaza la asa ceva laughing succes