| Dary27 a întrebat:

Aș dori să mă apuc de Cronicile Wardstone și nu știu care e ordinea corectă a lor. Trebuie să precizez că eu am 12 cărți din această serie ( Sângele vraciului, Blestemul vraciului, Secretul v., Amintirile v, Poveștile v., Greșeala v., Sacrificiul v., Coșmarul v., Destinul., Aliata v., Sângele v.), vreau să știu și dacă sunt toate.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti vedea aici:
https://ro.wikipedia.org/wiki/Cronicile_Wardstone

2 răspunsuri:
| Dary27 explică:

Am și Ucenicul v., am scris de doua ori Sângele v., fără să îmi dau seama.

| Dary27 explică (pentru Ioandelasal):

Merci!