| gabyrafa a întrebat:

as vrea si eu sa citesc carte lui Jeff Lindsay-Darkly dreaming dexter, si as vrea sa stiu daca o pot gasi in limba romana pe net sau in librari? FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu o gasesti in limba Romana pe net sau librarii, de fapt nu a fost tradusa aceasta carte. In librarii o gasesti in lb engleza.
Bafta!

| gabyrafa explică (pentru neluL):

Multumesc oricum pentru raspuns... dar am gasit-o in limba romana, in librarile din Romania si nici nu costa foarte mult!

| neluL a răspuns (pentru gabyrafa):

Acum am vazut-o si eu la 40 lei happy

3 răspunsuri:
| Adrese_Andrei_1976 a răspuns:

Salut. imi puteti spune va rog in ce librarie ati gasit cartea? oare gasesc acolo traduse si celelalte 4 volume? multumesc anticipat.