| Dana1999 a întrebat:

Carti de citit pentru a invata sa-mi fac prieteni? Carti de dezvoltare personala, în combaterea anxietatii sociale știți?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Iti recomand cu caldura,, Cum să câștigi prieteni și să influențezi oameni" de Dale Carnegie. Citeste-o si o sa-mi multumesti.
Pace si vremuri mai bune

7 răspunsuri:
| Goddessss a răspuns:

De asta sugar si eu...
Trebuie sa încerci mai multe. Sunt o mulțime.
Trebuie doar sa cauți.
Daca vrei o carte micuța dar extrem de interesanta, iti recomand,, emotiile negative'' de Latifa Gallo.

| oz_1736 a răspuns:

Eu nu cred in cartile astea. Iesi din casa, socializeaza. Daca stii reclama de la,, Mentos,, sa stii ca ii stimez pe oamenii aia, macar da o idee de a te imprieteni. Nu se poate sa nu cunosti pe nimeni, suna tu daca nu te suna altii, invita-i la tine

| Dana1999 explică (pentru FreddieM):

Merci❤

| GalacticOtter a răspuns:

,,Traieste Autentic" si,, Ziua in care m-am iubit cu adevarat" de Andreea Savulescu

| Dana1999 explică (pentru FreddieM):

Cand caut titlul recomandat de tine imi apare cartea "secretele succesului"

| Dana1999 explică (pentru GalacticOtter):

Le ai citit?

| FreddieM a răspuns (pentru Dana1999):

Da, ea este. Asa e tradusa in romana. As vrea sa te inspire cartea asta. Ca titlu informativ, este cartea motivationala cea mai vanduta vreodata. Spune-mi daca ai gasit-o.
O zi minunata