| AvalohAlyn a întrebat:

Ce carti de dezvoltare personala ati citit?

Răspuns Câştigător
| LaChatte a răspuns:

„The Secret". de obicei, citesc carti religioase. insa nu sunt orice fel de carti, ci un portal spre o lume reala!

| AvalohAlyn explică (pentru LaChatte):

Te-a ajutat cartea the Secret? Ai aplicat si ti-a reusit aplicarea principiilor?
Si eu o am, the secret dar inca sunt la inceput de citit

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da termina-te pui aceeasi intrebare la 2-3 zile? nu mai intreba pe altii cauta-ti si tu singur, ti-am zis sa citesti Labirintul codependentei si Plecarea de acasa, banuiesc ca nici nu mai stii de ele

| happy31animation a răspuns:

Ce se intampla cu cu mine- mai multe volume

| deeamaria a răspuns:

Am sa-ti spun niste carti extrem de interesante pe care chiar vreau sa le citesc ti le spun si tie :
de Aventura:
-Winnetou de K.May
-Un yankeu la curtea regelui Arthur de M.Twain
-Aventurile lui Tom Sawyer
-Singur pe lume de H.Malot
-Colt alb de J. London
-Aventurile baronului Munchasen de G. Burger
-Strengarul de S.Lagerlolf
-Robinson Crusoe de D. Defoe
-Moby Dick de H. Melville
-La medeleni de I. Teodoreanu
Le gasesti si pe internet.
Funda?