| Biițăăă a întrebat:

Ce părere aveți despre cartea „Domnișoara Christina" de Mircea Eliade? Merită citită?

5 răspunsuri:
| onuticuta200312 a răspuns:

Da! Am citit-o si m-a impresionat! Funda?

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Mie mi-a placut foarte mult. E o carte foarte misterioasa care te zapaceste in stilul Eliade. Merita citita.
Lectura placuta!

| Iobagul a răspuns:

Da, merita e destul de buna. Sfat: sa nu te uiti niciodata la filmul facut pe aceasta carte, nu ca e prea horror pffff... e ata de prost facut filmu incat am ramas cu traume (de rahat) ce sa iti zic, iti urez bafta

| OoBunnyoO a răspuns:

Cartea este foarte buna si este destul de scurta. Nu ai ce sa pierzi daca o citesti.

| Biițăăă explică:

Vă mulțumesc c: