| papusika34 a întrebat:

ce parere aveti despre cartea "Tara de dincolo de negura " de M. Sadoveanu?

Răspuns Câştigător
| Dunkelheit a răspuns:

Da, e destul de frumoasa. Am citit'o si eu.^^
Dar acum prefer mai mult cartile de la Agatha Christie [10 Negrii Mititei], Cartile din colectia Vampirii Din Morganville, Jocurile Foamnei [
Hunger Games] am auzit ca sunt mirifice; x inca nu le'am citit, Vezi cartea Firmin [; x]. Sau daca preferi M.Sadoveanu Si Dumbrava Minunata e frumoasa :]

| papusika34 explică (pentru Dunkelheit):

Stiu am citit si Dumbrava Minunata, e frumoasa, ce pot sa spun tongue.

1 răspuns: