| Yoope a întrebat:

Doresc sa-mi comand cartile A song of Ice and Fire ( seria dupa care s-a facut serialul Game of thrones). Si practic nu am gasit pe net toata colectia, in romana. Ma puteti ajuta si pe mine cu un link \ nume de site unde le-as putea gasi... nu conteaza pretul. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le poti comanda de pe site-ul editurii Nemira si inca la pret redus:
https://nemira.ro/produse/pachet-cantec-de-gheata-si-foc-1-5-paperback

| Disharmony a răspuns:

Întreaga serie nu o poți găsi, fiindcă nu e terminată încă.
E imposibil să nu găsești în română volumele apărute până acum; cred că sunt în toate librăriile online. Eu îți recomand libris.ro, fiindcă au prețuri bune și transportul e gratuit în toată țara.

| Yoope explică:

Sunt in engleza... sad