| alexei24 a întrebat:

Lucrez la un film animat, iar povestea este ceva mai lunga si, cu aceasta ocazie, caut elev/a de liceu(de preferat) sau student/a din Galati (se poate si din afara) care sa fie talentat la scris! Cunoasteti pe cineva? Este un proiect foarte important, de aceea, rog seriozitate! Multumesc! (restul detaliilor asupra acestui proiect, se discuta in privat).

1 răspuns:
| iderspor a răspuns:

La ce te referi prin 'să fie talentat la scris', vrei pentru scrierea scenariului?