| AncaDiana16 a întrebat:

Buna,ma poate ajuta cineva sa gasesc varianta pdf a cartii Fluturi de Irina Binder, vol.2?

5 răspunsuri:
| xilef123 a răspuns:

Daca google nu a reusit, cu atat mai putin vei reusi aici

| Adry05 a răspuns:

Spre binele tău, găsește ceva ce merită citit dacă tot îți folosești timpul, nu mizerii din astea pentru telenoviste.

| AnastasiaK a răspuns (pentru Adry05):

Pacat ca nu au pastrat varianta in care a fost scoasa initial...cu greseli gramaticale ca sa se vada nivelul exact al cartii. laughing

| Adry05 a răspuns (pentru AnastasiaK):

Am auzit și eu că era plină de greșeli din astea de nu le fac nici copiii laughing ca să vezi cine a ajuns să scrie cărți... marii clasici ai literaturii noastre crec se foiesc în mormânt când văd ce-a ajuns literatura la noi laughing

| AnastasiaK a răspuns (pentru Adry05):

Eu inca am acasa primele 2 volume, le-am luat prin 2014, le-am si citit (eram masochista cred), iar acum le pastrez ca na...macar daca aud pe cineva cunoscut ca-i place Binder, am cu ce arunca dupa el. laughing