| DanielKirino a întrebat:

Bună, pentru cei care au mai comandat de pe book expresa. Am dat o comandă acum câteva zile dar se află încă în stadiul,, în așteptare ". Din câte știu ar trebui să fie,, comunicată furnizorilor" dar desigur că pot să greșesc. Așa o să rămână stadiul până când este trimis pachetul către mine sau ar trebui să se schimbe?
Mulțumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Dacă cineva se va deranja să scrie, va apărea : în pregătire, expediată, în depozit județean...