| DanielKirino a întrebat:

Bună, pentru cei care au mai comandat de pe book expresa. Am dat o comandă acum câteva zile dar se află încă în stadiul,, în așteptare ". Din câte știu ar trebui să fie,, comunicată furnizorilor" dar desigur că pot să greșesc. Așa o să rămână stadiul până când este trimis pachetul către mine sau ar trebui să se schimbe?

2 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Va trebui sa mai astepti cateva zile. Am comandat de 6 ori de pe Books Express si crede-ma ca dureaza pana ajunge coletul la tine. Eu am asteptat si o luna jumatate. Am vorbit cu domnisoarele care lucreaza si mi-au explicat ca o sa mai dureze putin si asa a fost. In concluzie-este bine sa mai astepti putin si dupa aceea sa pui mana pe telfon si sa ii suni pe cei de la Books Express. Seara faina Daniel.

| DanielKirino explică (pentru VALCUANDREI1994):

Mulțumesc, acum m-am lămurit