| CătălinAndrei23 a întrebat:

Bună, am facut o comandă acum ceva timp și pachetul a fost trimis de la sediul firmei la poștă,doar că nu am primit niciun bilet încă, iar maine ar trebui să fie ultima zi in care să vină biletul. Dacă nu o sa vină nici mâine, cum pot rezolva problema? Trebuie să mă duc la poștă? Mulțumesc

3 răspunsuri:
| mcristian3 a răspuns:

E posibil sa fie un decalaj si sa fi venit deja pachetul la posta, dar tu sa nu fi primit avizul. Mi s-a intamplat de cateva ori. Cel mai bine e sa faci un drum pana la posta daca stii oficiul de care apartine adresa ta.

| CătălinAndrei23 explică (pentru mcristian3):

Și dacă e venit pachetul îl pot lua de acolo? E destul de aproape de casa mea și e ușor să ajung acolo. Bănuiesc că pachetul a ajuns, având în vedere că a fost trimis acum o săptămână de la sediul firmei la poștă.

| mcristian3 a răspuns (pentru CătălinAndrei23):

Da, ar trebui sa il poti lua.