| ScarlatSabin a întrebat:

Buna seara, caut volumul Nicolae Minovici, tehnica autopsiei medico legale, an 1926. Daca cunoașteti pe cineva care o are și e dispus să o vândă, dau funda.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RaduRobertRO a răspuns:

O găsești pe net, căutare google: https://www.okazii.ro/......a214380718

| ScarlatSabin explică (pentru RaduRobertRO):

A fost pe net, dar nu mai exista la niciun anticariat la care am fost, nici pe vreun site SH.

| Ambanimulti a răspuns:

O gasesti in PDF pe google

| ScarlatSabin explică (pentru Ambanimulti):

Un link te rog daca se poate, am căutat varianta PDF in romana, in franceza, dar nu am găsit nimic