| Username272 a întrebat:

Buna seara TPU, imi recomandați niște cărți de citit, gen ( aventura, acțiune, dar și ceva psihologic legat de gândirea fetelor, ceva legat de relații aș dori adică cum sa functioneze o relație nevoile ei etc ) DAU FUNDA, multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Skatel23 a răspuns:

Jurnalul unui adam, insomnii, cofesiunile unei fete rele

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei de aventura, uite aici.
https://www.elefant.ro/arcasul-verde_fe8bcf49-31aa-492e-94af-367d0a811986

Am citit-o, mi-a plăcut.

| acerr a răspuns:

In sfarsit un om care mai si citeste! bravoo
citeste orice, mai bine carti de spiritaulitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad romance, Regatul spinilor si al trandafirilor, Prințesa de hârtie, Jack Spintecătorul, After. In cele mai multe este prezentată o relație care nu funcționează, fiind povestita din perspectiva unei fete. Singura carte in care relația este una sănătoasă este Jack Spintecătorul ( face parte din seria Anchetele lui Audrey Rose ).