| clary501 a întrebat:

Stie cineva cand va aparea volumul 3 "Printesa Mecanica " din seria "Dispozitive Infernale" scrisa de Cassandra Clare? Sau "Orasul Sufletelor Pierdute "din seria "Instrumente Mortale" scrisa de aceeasi autoare?
Daca stoti cand vor aparea, va rog informati-ma!

3 răspunsuri:
| darkeyes13 a răspuns:

IM5 e preconizata sa apara in aceasta toamna, iar Printesa Mecanica trebuie sa apara cam prin primavara. Cel putin asa a spus adminul celor de la Leda. Stai cu ochii pe site-ul lor ca sa mai afli noutati.

| Luminita235 a răspuns:

Nu te pot ajuta in privinta intrebarii dar pot spune ca si eu astept cu nerabdare,, Printesa Mecanica´´ de Cassandra Clare. Mi se par minunate volumele. Sper sa apara cat mai curand.

| Maria-Andreea_Grosu_1994 a răspuns:

Nu stiu cand apare printesa mecanica, in schimb pot sa iti sugerez sa cauti IM5 online format PDf ca ai sa o gasesti, eu am citit-o si se intampla o gramada de lucruri foarte interesante.happy