| ShadeAdda a întrebat:

Stie cineva cand va aparea la editura Leda volumul al treilea din trilogia "Dispozitive Infernale" (The Infernal Devices), de Cassandra Clare, in lb. romana? Se numeste "Clockwork Princess", normal ar fi sa se traduca sub numele de "Printesa Mecanica"... oricum, a aparut de destul de multisor in engleza si tare as vrea sa citesc cartea (^_^)". Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Probabil în 2014 pentru că în engleză a apărut anul acesta și le ia cam 1 an până treaduc cărțile și la noi (asta la editura Leda).

| ShadeAdda explică (pentru mariacris98):

Aaa am inteles... sper ca o vor traduce cat mai curand... mor de nerabdare sa aflu ce se intampla in final T_T Ms mult!

1 răspuns: