| MEIALI a întrebat:

Stie cineva daca volumul 4 din seria Instrumente Mortale de Cassandra Clare este in romana? Si daca stiti spuneti-mi un site de unde o pot cumpara (in romana sa fie cartea). Mersi!

2 răspunsuri:
| Aleeeexandra a răspuns:

Deocamdata la noi au aparut doar primele 3 volume. Volumul 4 s-ar putea sa apara anul asta.

| Elizeee a răspuns:

Intrebarea a fost pusa acum mai mult timp, dar daca inca nu ai aflat despre carte, iti zic eu.Cartea a aparut in luna martie in Romania, tradusa.O poti cumpara de pe mai multe site-uri :elefant.ro,librarie.net si multe altele.Deasemenea sunt sigura ca se gaseste si in unele librarii. Sper ca te-am ajutat!