| JulianaMark a întrebat:

stie cineva site-uri unde imi pot expune niste creatii literare si unde sa pot citi alte creatii care m-ar interesa? Multumesc mult!

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Un wesite unde poţi să îţi postezi lucrările literale şi să le vezi pe ale altora e wattpad.com.
Succes!

| AnonimGirl2345 a răspuns:

Http://www.bocancul-literar.ro/Forms/Home/BocanculLiterar.aspx! cum a spus Biiskrem :p
Sau dacă vrei, îţi creezi un blog în care postezi tot ce simţi :) sau ce faci în viaţa de zi cu zi, le povesteşti oamenilor ce simţi, ce faci şi ce descoperi :)... poate te găseşte cineva şi e mulţumit!
Exprimă-ţi părerea!
Ah, mai este wattpad.
Păi... sper că te-am ajutat.
Succes :)!

| Ana3389 a răspuns:

Wattpad happy

| Jhonny1998 a răspuns:

Whatpad.