| maradulkika a întrebat:

stiti cumva o carte despre relatii profesor elev? Daca da, titlul si numele autorului si opinia voastra. Mersi cel mai bun raspuns fundita happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcis si goldmund, hesse. tipul apolinic se indragosteste de tipul dionisiac, sunt foarte faine fazele cu narcis. mi se inrosisera ochii de la pdf.
ar mai fi istoria ochiului dar nu cred ca ti-ar placea
si http://digital.library.upenn.edu/women/doolittle/hymen/hymen.html
macar sunt iubiri interzise...

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Toate cărțile de metodică și didactică dezbat subiecte de gen. Caută-le prin librării, la cărți de specialitate.

| MadRaven a răspuns:

Hei, e vreo problemă dacă sunt în engleză? Cele mai bune pe care le ştiu sunt în engleză happy

| Крисс a răspuns:

"Tema pentru acasa" de N.Dabija.Este vorba despre relatia eleva/profesor, care mai apoi creste intr-o dragoste divina.Am citit-o cu multa ardoare.Cartea te atrage din primele pagini si te face sa versi o lacrima.Sunt o multime de simboluri aici, iar tema pentru acasa devine punctul culminant al cartiihappy