| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva romane interesante care sa te tina in suspans si sa fie interesanta care sa fie unul sau mai multe din genurile:

COMEDIE
ROMANTISM
DRAMA
POLITIST
HORROR
FANTASTIC
SF

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Iti recomand din tot sufletul cartile scrise de Agatha Christie. Mi-au placut foarte mult "Zece negri mititei" si "Crima din Orient Express".
Tot in acelasi gen sunt si cartile lui Sir Arthur Conan Doyle, ce il au pe Sherlock Holmes personaj principal: "Aventurile lui Sherlock Holmes", "Memoriile lui Sherlock Holmes".

| laviniaandreea1102 a răspuns:

Academia vampirilor - Rachelle Mead
Damnare - Lauren Kate

| deny111 a răspuns:

Horror cele 13 fantome comedie pinguinii lui domnul puper romantism domnul si doamna smith sau swith