| Emilyca38 a întrebat:

Hei, TPU! Ce carti frumoase stiti? Gen povesti de dragoste, romane etc. Dar sa fie interesante si sa ma tina in suspans. Pentru cele mai bune dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Anna17C a răspuns:

-Sub aceeași stea - John Green
-Slam. Din dragoste pentru Layken - Colleen Hoover (pe care tocmai astăzi am terminat-o și e absolut incredibilă)
-Dacă aș rămâne - Gayle Forman
-50 shades of Grey, toate volumele - E. L. James
-Uite așa arată fericirea si Probabilitatea statistica de a te indragosti la prima vedere - Jennifer E. Smith
-Prima Iubire - James Patterson
-Destine la limită - Katie McGarry
-Mă pierd în tine - Jasinda Wilder
-Intimidare - Penelope Douglas
-De 19 ori Katherine - John Green
-Hopeless. Fără speranță - Colleen Hoover
Și lista poate continua. Pe astea le-am citit eu recent și ți le recomand din toată inima.
Spor la citit! happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chaterine de Medicis
Invitatie la vals
Anotimpuri

| simonabuburuza44 a răspuns:

Pai sunt multe, poti cauta pe internet.depinde si de varsta ta

| DoarEuDia a răspuns:

Si eu sunt pasionata de lectura,iti recomand: Ultima scrisoare de dragoste- Jojo Moyes, Un sarut la miezul noptii -Eloisa James, Legamantul iubirii- Amanda Quick, Sub aceeasi stea- John Green, Compromisul inimii- Mary Jo Putney. Sper sa iti placa.Te pup! Funda?