| ubox7007 a întrebat:

stiti de unde pot cumpara ambele volume ale carti Mein Kampf scrisa de Adolf Hitler. As cauta ambele volume, de preferat in romana, dar stiu si engleza. Pe libris am gasit doar volumul I, dar as vrea sa gasesc un pachet, caci dupa ma trezesc doar cu jumatate laughing (adica doar volumul 1 din cele 2, pentru cine nu s-a prins)

2 răspunsuri:
| Gradinariu_Theodor_1987 a răspuns:

Salut! Le am pe ambele volume de vanzare la 77 lei ma poti contacta la comatus@salesperson.net