| AlexammX a întrebat:

Sunt clasa a 8 a si am o intrebare..as vrea sa merg pe filo (filologie) dar nu prea sunt prietena cu engleza...ce imi recomandați? Imi place foarte mult istoria si literatura.

Răspuns Câştigător
| Whateverrr a răspuns:

Iti recomand sa inveti engleza bine. In ziua de azi e necesara. adica n-ar trebui sa renunti la filologie doar ca sa fugi de ea happy Ar mai fi si profilul de socio o optiune, la o adică.

1 răspuns:
| Denisa730 a răspuns:

Nu trebuie să te impiedica faptul că nu știi engleza Nici eu nu stiam aproape deloc, dar m-am uitat la seriale în engleză și am invatat fara sa stiu Invata chestiile de baza cum ar fi timpurile verbelor, iar de restul de poti prinde din seriale sau filme