| carmen2011 a întrebat:

Buna

sunt o cititoare de Wattpad. Imi plac cartile Teresei Wojchik si am inteles ca una dintre ele, neterminata pe Wattpad, o va publica (continuarea) la o editura. Sunteti dispusi sa platiti pentru cartile de pe Wattpad? Cat? Si ce fel ati vrea sa fie? Ebooks sau pe hartie?

4 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Nu. Prefer sa downloadez in format PDF de pe internet si sa citesc asa.
Ebook, cu siguranta.

| carmen2011 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Multumesc de raspuns. Dar cine vrea sa citeasca neaparat ceva (de exemplu volumul doi din Cautand fericirea laughing nu va avea de ales. Eu asta ma intrebam. Cat ar trebui sa coste ca sa merite sa dam banii pe ea. Si, da, si eu ca si tine ma refer la ebook. Sper ca despre asta este vorba. Mai sunt carti pe net pe care uneori mai trebuie sa dam si bani ca altfel nu le gasim happy

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns (pentru carmen2011):

Gasesti orice pe net. big grin iti dau eu cartile si iau jumate din pret

| Cera23 a răspuns (pentru carmen2011):

Eu poate as da, dar depinde cat, si cat de mult imi place. Pentru un debutant? Nu stiu. Am sa citesc primul volum, si daca imi place mult poate dau Oricum, cat poate sa coste? O cartea unui scriitor consacrat, mare, este 15 lei, maxim 20 Ebookurile in general sunt pe la 7-9 lei