| andreea_8440 a întrebat:

Fetelor...cred ca sunteti cititoare inraite de reviste de moda as vrea sa va intreb ce ati vrea sa vede-ti in ea... ce articole, ce v-ar interesa

5 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Cand citesc o revista de moda ii-ar interesa in primul rand sa vad culorile ce se poarta si modele de haine mai noi aparute.Si eventual si ceva combinatii de haine dar la preturi mai acceptabile, nu un tricou cu 2 milioane straight face

| Sოﺁℓε a răspuns:

Pe lady gaga laughing imbrakaata ce as vrea sa mai vad thinking combinati de haine colorate vii nu tampeni

| psycho_5607 a răspuns:

Solutii pentru viata de zi cu zi.

| d33a_9154 a răspuns:

Pooi daca e de moda ...as vrea sa vad tot felul de hainutze si asorteuri de la marii designeri cum ar si mihai albu, catalin botezatu, just cavali, D&G si tot asa ar fi fascinat

| Me23 Tia a răspuns:

Vreu sa vad vedetele preferate.sa vad solutii la intrebarile cititoriilor, sa vad haine acceptabile le pret, combinatii pentru toate stilurile.sa vad interviuri cu vedete controversate, filme si carti recomandate si niste teste.