| Anca0303 a întrebat:

Tocmai ce am terminat de citit Insurgent de Veronica Roth si sunt putin incurcata... Experiment sau Allegiant? Care este urmatoarea carte a trilogiei? In librarii gasesc doar Experiment. Si inca ceva: mi-ati putea face un mic rezumat al ultimei carti a trilogiei? As vrea sa stiu ce se intampla. Multumesc mult! O zi faina!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Cred ca este vorba de aceeasi carte doar ca titlul Experiment este in romana. Cel original nu cred ca suna prea bine.

Uite ce am gasit. Citeste comentariile:
http://www.libris.ro/......56848.html

Pa.