| Yuki24 a întrebat:

aceasta este cartea mea si vreau sa stiu ce pareri aveti despre ea.Dau funda. http://www.wattpad.com/story/40282301

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cum am accesat link-ul, privirea mi s-a alterat. Sinceră părere: e oribilă.

| LePotato a răspuns:

"Hopa, povestirea nu a fost găsită!

The story requested cannot be found

Înapoi la Home.
Contactează-ne la support.wattpad.com
Poți încerca să cauți povestirea dorită utilizând căsuța de căutare de mai sus
Dacă crezi că este un bug, te rugăm să ne spui ca să putem remedia problema"

Cea mai tare carte...o minunatie, care nu mai exista se pare.