| Wøodenpints a răspuns:

M-am oprit la partea cu "Bună, eu mă numesc Frizzea. Deja îmi sună a chestie retardată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Subiectul e destul de banal şi modul în care se prezintă povestea este unul aiurea şi pe alocuri ilogic. În plus, textul e aranjat ca naiba. Şi cum spuneam, subiectul e banal şi pe lângă asta e şi foarte scurt. Poate dacă-l mai dezvolţi va putea fi mai interesant, dar mai ai mult de muncă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai misto Capra cu 3 iezi

| BlueViP a răspuns:

E o idee putin nerealista, adica ce orfan nu si-ar dori o familie? Aici putem spune ca e original... cred... Cu dinamica nu stai foarte bine, ai putea sa adaugi mai multa actiune si niste oersnaje mai complexe. Te-as sfatui sa incerci si un mod de exprimare care sa faca placere cititorului, adauga ceva dialogului pentru ca e cam sec.
Are potential dar mai trebuie sa muncesti.

| Andrada98M explică (pentru BlueViP):

La inceput stiu ca e plictisitoare dar pe parcurs devine interesanta. Merci de sinceritate