| IBeliveICanFly3 a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru cei care au citit Academia Vampirilor: in a sasea carte, Dimitri o va iubi din nou pe Rose?
Multumesc anticipat!winking

Răspuns Câştigător
| RoseHathaway1 a răspuns:

Da....Rose va fi îmchisă pentru uciderea Reginei Tatiana şi Lissa va fi candidată la tron, ea va câştiga! Dimitri fuge cu Rose din închisoare şi realizează că o iubeşte! stai liniştităă.şi eu sunt indrăgostită de serie! fundă?puppy dog eyes

| IBeliveICanFly3 explică (pentru RoseHathaway1):

O,ce bine! Credeam ca nu o sa o mai iubeasca. Uff happy M-am linistit acum laughing

3 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Da...va realiza ca o iubeste iar.

| Daria_6493 a răspuns:

Da