| aryannapupy a întrebat:

Am nevoie de ajutor urgent.
Am citit mai de mult o carte in care este vorba despre un om si un caine care au luptat intr-un razboi (nu mai stiu care) si la barbat ii murise sotia si copilul. La sfarsit stiu ca moare cainele car parca era de rasa Labrador si fiindca fata barbatului care murise isi dorea foarte mult un caine spune ceva genu la sfarsit : "L-am trimis la tine, voi veni si eu mai tarziu" sau ceva de genul.
Faza e ca as vrea sa o mai citesc inca o data dar nu mai stiu cum se numea sad
Ajutor va rog mult :'(
DAU FUNDITA

1 răspuns:
| Francu_Valentina_1982 a răspuns:

Eu una nu stiu despre aceasta carte. dar daca iti place acest gen iti recomand cu caldura Adio Ringo si Grind urmasul lui Ringo. sunt superbe, este vorba despre un caine lup politist.