| Scumpitica_Mirunica_1995 a întrebat:

AM si eu o intrebare. Am o profesoara de biologie al dracului. ne da de raspuns la 60 de intrebari pe zi. si spune ca daca nu raspundem la toate 60, ne pune patru. Problema e ca ea nu este calificata. si na. Ce fraturi imi dai?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Invata incat sa raspunzi mereu, fara greseala, la toate cele 60 de intrebari. Va fi impresionata si vei avea numai note mari la ea. Succes!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Totusi, ce sunt alea "fraturi"?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Probabil, și pe ceilalți profesori îi consideri la fel, dacă au tupeul și nesimțirea să-ți tulbure liniștea. ))
De unde știi, ce calificare are ea? Și-a scris CV-ul pe tablă? Chiar și profesorii suplinitori au aceleași studii ca profesorii titulari, diferența e că nu sunt titulari în școala respectivă. Deci, nu înseamnă că nu au studii în domeniu!

| blackPug97 a răspuns:

Si daca nu este calificata cum se face ca preda? -_- ...crezi ca lasa pe oricine de pe strada sa vina sa predea?