| ExpertMen a întrebat:

Am o problema cu profesoara de romana care imi este si diriginta.Cand ne da note,unora le da note mici(cazul meu)si pe altii ii avantajeaza,adica le pune intrebari cat mai usoare,daca nu stiu sa raspunda la o intrebare la pune alta, in schimb eu daca nu stiu sa raspund imi da direct 3. Ce ma sfatuiti sa fac in acesta situatie?

Răspuns Câştigător
| Ispas_Alexandru_1976 a răspuns:

Daca e spune-i direct dirigintei tale ce te macina sau adreseazate directoarei s-au parintilor. Succes!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti spun eu ce sa faci. E foarte posibil ca acea profa sa aiba o pagina de facebook ca doar nu a ramas in urma.Iti faci un cont de fb cu date false, bagi acolo ca esti nascut la o data apropiata ca cea de parinte.Si ii dai un mesaj sa nu mai tina in brate anumiti elevi ca chemi pro tv-ul peste ea. Kanal D, a facut deja cateva ...anchete in scoli si are de gand sa continue.Sau daca nu are fb, ii scrii direct un bilet, scris de clasa 1-a sa nu-si dea seama cine a scris.winking Doar bagand spaima in ei, acesti profi se ia de treaba.

| Dariaaaaafaranume a răspuns:

Daca ii spui ei, s-ar putea sa se supere si iti faci mai mult rau, crede-ma.Eu spun ca cel mai bine ar fi sa vorbesti cu parintii, si ei vor sti ce sa faca :-)

| valydoddle a răspuns:

Sa vorbesi cu parintii