| Ella33 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar o carte care include si aventura, suspans, romantism, actiune, Stiti vre-una interesanta? (funda)

Răspuns Câştigător
| Charger007 a răspuns:

Buna Ella, as putea sa te ajut eu cu cateva informatii. O carte pe care am citit-o cu ani in urma, a fost si una destul de faimoasa in acea vreme a fost Singuri, in doi de Sandra Brown. Ti-o Recomand cu incredere so citesti. Mai stiu de asemenea inca 2 carti destul de interesante. Una este destinata oamenilor care doresc sa devina cineva in viata: Gandeste ca un Campion de Donald Trump, iar cealalta este despre actiune, suspans si adrenalina este vorba despre Agentul 007 Diamante Intotdeauna. Sper ca te-am putut ajuta. Daca mai doresti vreo informatie iti stau la dispozitie. Multumesc, o zi buna iti doresc. Funda?

4 răspunsuri:
| Ella33 explică (pentru Charger007):

Multumesc, chiar o sa ma interesez de aceste carti.

| NAdrian a răspuns:

Umbra vîntului - Ruiz Zafon

Lasa-mi mesaj daca o vrei pdf.

| AvalohAlyn a răspuns:

Harta cerului de Felix H Palma
E super si se potriveste cu ce vrei tu.Are de toate

| Ella33 explică (pentru NAdrian):

Multumesc!