| soylunabelen a întrebat:

Buna,TPU as vrea sa stiu ce sa scriu intr-un jurnal! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cum nu stii si nu ai ce scrie, eu spun sa mai pui jurnalul in dulap si sa-l scoti de acolo peste 2-3 ani, cand vei fii mai mare si vei avea ce scrie.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scrie de cîăte ori te c*ci pe zi, de cîte ori faci lba

| AndaAlexandra a răspuns:

Dacă nu știi ce sa scrii, înseamnă ca nu ai ce sa scrii. Jurnalul este ceva intim și doar tu poți sa știi ce vrei sa scrii în el. Bafta

| soylunabelen explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sa scrii tu asta in el

| soylunabelen explică (pentru Violleta2022):

Am scris gresit am vrut sa scriu un jurnal de lectura!

| soylunabelen explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si sti ce sa mai scriu de cate ori te **** si de cate ori o ****

| LPCTSTR a răspuns (pentru soylunabelen):

Fetițule, adoptă un limbaj adecvat pe TPU.
Câtă nerușinare!

| soylunabelen explică (pentru LPCTSTR):

Ma doare in fund ...De ce zici tu.

| LPCTSTR a răspuns (pentru soylunabelen):

Nu cred ca numai de ce spun eu te va "durea în fund" având în vedere că ai aflat de termenul ce este subiectul principal al ultimei întrebări și de consecințele asociate acestei descoperiri.