| Nymueh a întrebat:

TPU! As vrea sa scriu un jurnal, cum ar trebui sa arate prima pagina? Pe urma stiu ce sa scriu, dar acum nu am idee cum sa incep...
Dear Diary,...

3 răspunsuri:
| NH4OH a răspuns:

Este jurnalul tău, tu știi cum vrei să înceapă. Doar nu e o carte publică ca să-ți faci probleme din cauza asta. Scrie cu sufletul, în modul tău personal.

| Gandhi_Tibi_1989 a răspuns:

Poti incepe cu prezentul tau...iar apoi te poti lega si de amintirile pe care le-ai trait si te au marcat! succes

| AlexandraNeo a răspuns:

Ai putea face un ineput diferit de cele normale gen "Dear Diary" si altele, de exemplu scrie ceva de care sa iti amintesti cand o sa il recitesti ceva mai neobisnuit, ceva ce sa te caracterizeze : Un gand de al tau, un proverb, un vers dintr-un cantec. Succes! big grin