| Roxy_Racheta_1997 a întrebat:

As vrea si eu niste povesti de groaza. Nu conteaza daca sunt lungi sau scurte.
PS-as vrea sa fie scrise de voi nu plagiate de pe undeva.
Ce mai infricosatoare poveste primeste fundita

Stiu ca literatura nu are legatura cu povestile de groaza, dar nu am stiut la ce categorie sa o pun

Răspuns Câştigător
| poisonedheart a răspuns:

"Literatura nu are nicio legătură cu poveștile de groază"... Cum așa? Bineînțeles că are, există genul horror în literatură, unde găsim cărți de H.P. Lovecraft, Robert E. Howard, Clark Ashton Smith...
Dacă tot ești interesată de acest domeniu, te-aș sfătui să te documentezi mai mult; oricum poveștile spuse de ceilalți sunt doar invenții banale care nu se bazeză pe nicio teorie.

3 răspunsuri:
| Daniel9988 a răspuns:

Cica era odata o fata...Si fata aia se numea Roxana...

| Roxy_Racheta_1997 explică (pentru Daniel9988):

Raport

| Daniel9988 a răspuns (pentru Roxy_Racheta_1997):

Cu placere! Imi place sa ajut oameni cu probleme psihice.