| Anaaa28 a întrebat:

As vrea si eu niste povesti de groaza! Nu conteaza, lungi, scurte cum o fii...Cat mai multe! FUNDA!

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ii recomand pe Stephen King si (mai ales) pe H.P. Lovecraft. Ii gasesti in orice librarie mai mare dar si pe net.

| ItsMaxi a răspuns:

Cea mai inspaimantatoare poveste de groaza reala este JEFF THE KILLER :s : (... cu un baiat intre 16-18 ani care...ei bine avea un frate si niste nesimtiti se luase de el si acesta ii lovisse ei bine te las sa cauti tu nu vreau sa-ti spun ce s-a intamplat crede'ma daca citesti n'o sa mai dormi =]]] mult noroc

Răspuns utilizator avertizat