| Irinα a întrebat:

Ce carti gen Divergent, Insurgent ( Veronica Roth) imi recomandati? Dau funda!:*

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Pai nu stiu ce sa iti mai zic, Experimentul Angel, sunt pusi mai pe fuga sa nu-i prinda cei de la "Scoala" care este de fapt un laborator... am citit-o in 2 zile

8 răspunsuri:
| Merilynne a răspuns:

Ceva in genul lui Divergent nu prea stiu, dar iti recomand Eve, este o carte super, sau mai e Fortele raului absolut, doar ca primul volum este cam naspa in orice caz, ambele serii sunt bune si cu protagonisti care fug de ceva.

| Irinα explică (pentru Merilynne):

Iti multumesc mult mult mult :*, dar am citit Eve si este geniala!big grin

| Irinα explică (pentru andrei1237):

Multumesc!:*:*

| andrei1237 a răspuns (pentru Irinα):

Cu placere, chiar mi-a facut placere sa te ajut.

| Irinα explică (pentru andrei1237):

:*

| MrsAllAmerican a răspuns:

Seria instrumente mortale de Cassandra Clare! poti vedea si filmul de la prima carte... e in stilul Divergent happy

| roberta7087 a răspuns:

Instrumente mortale, dispozitive infernale, eve, spulbera-ma vampirii din morganville, miss perigrine, cele nou vieti ale lui chloe kimg, tronul de clestar, jocurile foamei, twilight, fascinatie, chimie perfecta, fluturi,