| kiventiny a întrebat:

Va rog mult de tot sa ma ajutati. Stiti cumva unde este vreun magazin de carti in Ploiesti unde pot gasi cartea Insurgent ( vol. 2 Divergent) de Veronica Roth?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ploiestiul are cel putin doua librarii in centru cu raioane de carti. In plus, e plin de anticariate foarte bine garnisite. Cind trec prin oras, intre doua trenuri, ma opresc la anticariate. Vara sint in parcul unde este si tramvaiul (nu stiu cum se numeste). Acum e cald, poate au iesit afara.

| AAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLEEEE a răspuns:

Comanda pe internet!