| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU! Era o carte de citit dar nu mai stiu cum se numea era vorba despre şcoală şi despre un baiat care povestea şi gen el îi ajuta pe toţi ceva de camarazi era vorba îmi zice şi mie careva pliiiz ca trebuie sa formulez un chestionar la şcoala

2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Aici nu se fac teme "gen". Interzice regulamentul site-ului "gen". Tu trebuie sa "pliiiz" pe altcineva "gen".

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru IceRope):

Si eu am fost incurcat la prima citire. Nu este tema scolara ci ii trebuie numele cartii.