| xallesdx a întrebat:

Este cineva care a citit trilogia „Fortele raului absolut" de Kelley Armstrong? Daca da,spuneti-mi cum vi s-a parut ( fara spoiler-e big grin )
si ce carti sau serii mi-ati recomanda(tot genul acesta, mai fantasy combinat cu horror)
Multumesc!

1 răspuns:
| poisonedheart a răspuns:

Bună! Eu una sunt mai pretențioasă la cărți și am citit doar primul volum. A fost destul de bun, dar cum nu am mai avut timp și am crescut și m-am plictisit de acțiunea romanului, nu mă mai gândesc să termin seria. Pentru recomandări, poți intra pe site-ul goodreads.com și vei găsi acolo cărți de toate genurile, iar dacă îți faci cont, vei primi recomandări.