| Inejbrekker a întrebat:

Eu incepusem sa citesc seria de carti " After " de pe wattpad si auzisem ca ar fi diferita fata de cartea publicata. Este adevarat? Ma refer la povestea in sine si desfasurarea evenimentelor, stiu ca trebuia sa schimbe numele unor personaje. Multumesc anticipat pentru viitorul raspuns!

Răspuns Câştigător
| Denisa730 a răspuns:

Din cate stiu seria de pe Wattpad nu e la fel ca cea pe care o poti cumpara din librării de exemplu La început seria After a fost un fan fiction cu Harry Stiles si OneDirection, iar la publicare unele nume au fost schimbate Harry devenind Hardin Pe Wattpad am văzut cred ca tradusă sau ceva de genul dar eu zic ca e mai bine să descarci pdf seria originală, o găsești pe net sau sa cumperi cărțile tipărite gen

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ia o carte reala si citeste, nu prostii copiate si rascopiate de pe internet.

| Totenkampf a răspuns:

De acord cu individul de mai sus, întotdeauna ar trebui să platești pentru lectură.