| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

pentru cine a citit romanul grafic Persopolis de Marjane Satrapi, ma puteti lamuri si pe mine cu ceva?

As dori sa imi cumpar smbele volume in limba romana, dar cand am cautat in librarii online am gasit Persopolis, Persopolis volumul 1 si volumul 2

De ce sunt asa? Prima contine ambele volume sau cum adica?

Cine imi explica si mie are fundita

2 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Prima varianta publicata, cea galbena, aparuta in 2010, este completa.
Ulterior, a aparut in doua volume, cele albastre!
Poti alege varianta din 2010, intr-un volum, sau varianta ulterioara, in doua volume.

| AnonimaB100160 a răspuns:

Buna! sunt 2 volume separat. Poti sa intri pe www.editura-art.ro si acolo le gasesti, iti dai comanda daca vrei neaparat.E 25 de lei una