| Sleepytime a întrebat:

TPU! Recent, am terminat de citit seria "Ingerul noptii" de Becca Fitzpatrick, dar volumul 4 nu-l pot gasi. Adica, l-am gasit in engleza. Am citit primele 2 capitole, dar parca nu are acelasi farmec. Am citit cartile in format electronic. Ma poate ajuta cineva sa gasesc cartea? Si... Aveti idee daca a aparut volumul 3 din trilogia "Umbra noptii" de Andrea Cremer? Sau volumul 2, continuarea "Blestemului din Swoon" de Nina Malkin?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Du-te la librarie, si daca nu le au asa cum ai zis tu, intreaba daca nu iti pot face comanda.

| noname2021 a răspuns:

Ai cumva cartea Tacere? Nu o vinzi?